Úvod > HELIOS > Helios Green

Řešení pro velké a středně velké společnosti

HELIOS Nephrite je nástupcem HELIOS Green a jde špičkový informační systém pro střední a velké společnosti, prakticky bez omezení co do oborového zaměření nebo specifických procesů.
Jsme více než 20 let smluvním partnerem výrobce HELIOS Green / Nephrite – společnosti Asseco Solutions a.s. Za tu dobu jsme implementovali HELIOS Green a jeho nástupce HELIOS Nephrite u řady zákazníků a vytvořili jsme jim podporu pro jejich specifické procesy.

… seznamte se s našimi oborovými řešeními >>>

Výzvy v blízké budoucnosti

Dynamické změny v ekonomice v poslední době akcelerují některé výzvy pro blízkou budoucnost. Uvádíme některé z nich, na které se zaměřujeme.
Dostupnost vybraných informací a funkčností pro zákazníky
Prostřednictví integrovaného Portálu lze on line zpřístupnit vybrané informace a související funkčnosti zákazníkům – těm důležitým nebo i všem.
Integrovaný prodej na Eshop
Prodej zboží i služeb nabývá v poslední době na důležitosti. Dodáváme Eshop robustně integrovaný s HELIOS Nephrite a zjednodušujeme, zrychlujeme a zpřehledňujeme tak obchodní procesy.
Elektronická fakturace
V zemích EU platí dva nové formáty pro elektronické faktury. HELIOS Nephrite je plně podporuje a spolu s tuzemským ISDOC tak je k dispozici funkčnost pro automatizaci elektronické výměny faktur nejen v ČR, ale v rámci celé EU.
Bezpapírová kancelář
Bezpapírová kancelář je vize, k jejíž realizaci má HELIOS Nephrite potřebné nástroje. Je zbytečné, aby firmou obíhaly papírové dokumenty, které odpovědní pracovníci manuálně ověřují, když proces oběhu může být převeden na elektronické dokumenty. HELIOS Nephrite klíčové procesy monitoruje a jejich průběh zaznamená do nezpochybnitelného obsahu auditních stop.